GŁOS LUDU
SS-NG #29 MARZEC 2005


Wacław "DRIZIT" Beck
    Tym razem Głos Ludu to przede wszystkim głos naszych forumowiczów, zachwyconych (a jakżeby mogło być inaczej) poprzednim numerem i jego nowym lay'em. Jeśli po lekturze zechcesz stać się jednym z nich - zapraszamy pod adres http://forum.ppk.webd.pl/. A teraz - miłego czytania, swoje przemyślenia i uwagi ślijcie pod ten adres.
JEEEEEEEEEJUUUUUU......

I to by było na tyle..

Żart ;)

Tak, jak nigdy nie podobały mi się żadne zmiany i zawsze narzekałam jak tylko sie dało, tak tym razem jestem pod wielgaśnym wrażeniem. Tak wielkim, że aż pochwalić trudno ;)
Genialny lay, w niektóre strony można się wpatrywać i wpatrywać. :D Jedyne co nie za bardzo mi leży, to klepsydry. Te "ostatnie" były dużo lepsze, co prawda nie pasowałyby zbytnio do nowego laya, ale ja bym coś z nimi zrobiła. (Tak naprawdę, to JA nic bym z nimi nie zrobiła, bo nie wiedziałabym nawet jak się do tego zabrać, ale to na szczęście nie moje zmartwienie :D). Nie wszędzie też widać nazwiska autorów tekstów. Podobno po samym tekście widać, kto go napisał, ale to chyba jakas sztuczka z górnej półki.
Teksty jak teksty, co w tym wypadku wcale nie onacza, że są złe, a raczej, że ileż razy można powtarzać to samo. :] Recenzja "Alpha'y" rozkłada, do gry raczej nie zachęca (i chyba dobrze) :D, ale czyta się ją bardzo, bardzo przyjemnie. Że o komentarzu nie wspomne. ;)
Hmm... chciałam coś jeszcze, ale moje myśli zdecydowanie uciekają teraz w stronę "stołówki" (nigdy bym nie pomyślała, że na uniwerku można tak dobrze zjeść ^^'). Najwyżej dopisze coś w przyszłym miesiącu. :P

Acha, no i powodzenia na targach. Co prawda trochę spóźnione, ale podobno liczą się chęci.

PS. Veeroosku, czyżby jakaś alergia na slowo "hardcore'owe"? :D
PS' Właśnie sprawdziłam skrzynkę - ani śladu prenumerki czy czegokolwiek. Niby i tak z tego nie korzystam, ale po wpisaniu się do subskrypcji te ładne 5 czy 6 razy mogłoby coś do mnie przyjść. :P
_lili_
Na razie tylko pobieżnie sobie przeleciałem wzrokiem, jutro doczytam; jedno co mnie utkwiło między zębami to recenzja Blade'a - za teksty na takim poziomie można spokojnie płacić.
SeeM

Na razie zdążyłem przeczytać tylko recenzję filmu Piła i mam prośbę do recenzenta żeby zaczął stosować znaki przestankowe bo interpunkcja leży i kwiczy.
A nowy layout fajny i przejrzysty, nie wiem tylko jeszcze czy stary mi się nie podobał bardziej, muszę chyba trochę nad tym podumać.
(...po okresie zadumy...)
Wypowiem się na razie tyle - w niektórych działach (np. Wygrzebane z sieci Gry PC) tekst po prawej stronie wychodzi poza ramkę. Poczytam to ocenię dokładniej.
BTW. Rosic - za duzo palisz: "Fala strategii drugo-wojennych trawa już dobre kilka miesięcy." (cytat z recenzji D-Day)
zantar
GŁOS LUDU
SS-NG #29 MARZEC 2005